Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "IX Sesja Rady Miejskiej w Olszynie - 2019".
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu z poprzedniej sesji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w/s udzielenia Burmistrzowi Olszyny wotum zaufania
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | wstrzymał się |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w/s zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2018 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | wstrzymał się |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w/s udzielenia Burmistrzowi Olszyny absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2018 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | wstrzymał się |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | wstrzymał się |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w/s powołania Skarbnika Gminy Olszyna
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w/s zmiany Uchwały Nr III/15/2018 Rady Miejskiej w Olszynie z dnia 28 grudnia 2018 r., w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Olszyna
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | wstrzymał się |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w/s zmian w budżecie gminy na rok 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | wstrzymał się |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w/s zasady trybu korzystania z gminnych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej o charakterze sportowo – rekreacyjnym na terenie Gminy Olszyny
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | nieobecny |