Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "V Sesja Rady Miejskiej w Olszynie - 2019".
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu z poprzedniej sesji.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad projektem Uchwały w/s ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w schronisku dla osób bezdomnych.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad projektem Uchwały w/s nadania nazwy ulicy.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad projektem Uchwały w/s zmiany Uchwały Nr IX/43/2018 Rady Miejskiej w Olszynie z dnia 26 września 2018r. w sprawie przystąpienia do zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Olszyna - VII etap Miasto Olszyna.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | wstrzymał się |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad projektem Uchwały w/s przystąpienia do zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Olszyna - II etap.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad projektem Uchwały w/s uchylenia uchwały wyborów Sołtysa i Rady Sołeckiej w sołectwie Nowa Świdnica.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad projektem Uchwały w/s zarządzenia poboru podatku rolnego od osób fizycznych w drodze inkasa na obszarze gminy Olszyna.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad projektem Uchwały w/s zmiany Uchwały Nr XI/55/2018 Rady Miejskiej w Olszynie z dnia 17 października 2018 r. w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości i zarządzenia jego poboru od osób fizycznych w drodze inkasa.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad projektem Uchwały w/s ustalenia projektu planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Olszyna oraz określenia granic ich obwodów.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad projektem Uchwały w/s złożonej skargi na prezesa Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Olszynie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad projektem Uchwaływ/s zmiany Uchwały Nr III/15/2018 Rady Miejskiej w Olszynie z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Olszyna.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | wstrzymał się |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | wstrzymał się |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad projektem Uchwały w/s zmian w budżecie gminy na rok 2019.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | wstrzymał się |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad projektem Uchwały w/s określenia przedmiotu działania Komisji Stałych Rady Miejskiej w Olszynie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad przyjęciem planu pracy Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Olszynie na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad przyjęciem planu pracy Komisji Budżetowej Rady Miejskiej w Olszynie na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad przyjęciem planu pracy Komisji Rolnej, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Olszynie na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad przyjęciem planu pracy Komisji Planowania Przestrzennego, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej Rady Miejskiej w Olszynie na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad przyjęciem planu pracy Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych Rady Miejskiej w Olszynie na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |
Głosowanie nad przyjęciem planu pracy Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Ochrony P. Poż Rady Miejskiej w Olszynie na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Patryk Ostrowski | za |
13 | Roman Grubizna | za |
14 | Norbert Schindzielors | za |
15 | Iwona Sznajdrowicz | za |