Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "X sesja Rady Miejskiej w Olszynie".
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Małgorzata Repelewicz | za |
4 | Łukasz Sarzyński | za |
5 | Marta Lelko | za |
6 | Ryszard Roszyk | za |
7 | Damian Kopiś | za |
8 | Tomasz Tertel | za |
9 | Piotr Kurczewski | za |
10 | Mariola Kondracka | za |
11 | Norbert Schindzielors | za |
12 | Iwona Sznajdrowicz | za |
13 | Roman Grubizna | nieoddany |
14 | Artur Okuniewicz | nieobecny |
15 | Patryk Ostrowski | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w/s regulaminu określającego wysokość stawek i szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatków do wynagrodzenia zasadniczego, szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | wstrzymał się |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | wstrzymał się |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Roman Grubizna | za |
13 | Norbert Schindzielors | za |
14 | Iwona Sznajdrowicz | za |
15 | Patryk Ostrowski | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w/s przyjęcia Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Olszyna na lata 2019 – 2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Roman Grubizna | za |
13 | Norbert Schindzielors | za |
14 | Iwona Sznajdrowicz | za |
15 | Patryk Ostrowski | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w/s powołania Zespołu ds. zaopiniowania kandydatów na ławników
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Roman Grubizna | za |
13 | Norbert Schindzielors | za |
14 | Iwona Sznajdrowicz | za |
15 | Patryk Ostrowski | nieobecny |
Głosowsnie nad przyjęciem projektu uchwały w/s złożonej skargi na działania kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Olszynie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Januszko | za |
2 | Wiesław Wypych | za |
3 | Artur Okuniewicz | za |
4 | Małgorzata Repelewicz | za |
5 | Łukasz Sarzyński | za |
6 | Marta Lelko | za |
7 | Ryszard Roszyk | za |
8 | Damian Kopiś | za |
9 | Tomasz Tertel | za |
10 | Piotr Kurczewski | za |
11 | Mariola Kondracka | za |
12 | Roman Grubizna | za |
13 | Norbert Schindzielors | za |
14 | Iwona Sznajdrowicz | za |
15 | Patryk Ostrowski | nieobecny |